WordPress – IT lama – podivná hláška na webu – kvalitní zákaznická podpora

Dnes musím uznat svou chybu a opravit sama sebe. V ekonometrii tímto provádím tzv. autokorelaci reziduí. Takže, WordPress – NENÍ snadný web i pro neIŤáky tzv. IT lamy. Nějaké ty znalosti PHPčka, javy a CSS jsou nutností pro ty, kteří si šablonu chtějí upravovat a měnit její design. A proč ta změna názoru?

Chtěla jsem upravit vzhled komentářů…a v „zakázaném území šablony“ functions.php jsem udělala úpravu, která místo očekávaného efektu, přinesla zkázu webu. Stalo se to, co je noční můrou všech neITáků. Objevily se hlášky typu: „Warning: Cannot modify header information…..“

A teď babo raď. Nešlo přihlásit se, nešlo nic. Web začal hlásit Fatal Error … Zkoušela jsem vše možné, ale snaha byla marná. A to podotýkám, že jsem si do Notepadu++ před úpravami zkopírovala functions, co když by náhodou, že?… Dokonce i Backup byl. Ale…admin mód webu „spadl“ a nastala otázka: „Co teď? Kdo mi o půlnoci poradí?

A zde je ten správný čas, abych vyzdvihla a zdůraznila, jak důležitý je výběr webhostera. Kvalitní zákaznická podpora, včasnost, vstřícnost, způsob jednání, to je to, co se cení. Nechtěla bych, aby to teď vyznělo jako reklama, protože to NENÍ, je to poděkování za rychlou pomoc, ochotu a vysvětlení, proč se tak stalo. Web byl zachráněn mým hosterem tj. WEDOSem bez újmy na zdraví. Nevadilo, že web není firmení, povahou je pidi a nevýznamný. Péče byla maximální. U WEDOSu je k dispozici nonstop zákaznická podpora – na chatu, e-mailu a připravuje se i telefonická podpora.

Vysvětlení, co se stalo:

Vysvětlení chyby - chat_wedos

Tak jestli hledáte referenci či doporučení na kvalitní webhosting, já doporučuji je.

2 thoughts on “WordPress – IT lama – podivná hláška na webu – kvalitní zákaznická podpora

Napsat komentář