O mně

„Vědění je poklad, ale praxe je klíč k němu!“
Zastávám názor, že bez praxe či neustálého zkoušení něčeho nového, se člověk vlastně nic nenaučí. Pouhé teoretizování je v reálném životě nepoužitelné. Nicméně, rozhovor s teoretikem je vždy příjemný, inspirativní a většinou mě „vybudí“ k akci. Jsem pro inovace a kreativní řešení.

„Chybami se člověk učí!“
Dělat chyby je lidské. Pro chybujícího je třeba mít pochopení, dávku solidarity, tolerance a radu, která pomůže…tzn. i pro mě, prosím!!!

„S životem je to jako se hrou. Nezáleží na tom, jak je dlouhá, nýbrž na tom, jak se hraje.“
Snažím se hrát fér. Nemám ráda aroganci, lež a přetvářku.

19 thoughts on “O mně

  1. Ahoj (doufám že tykání nebude považováno za neslušnost), dostal jsem se sem úplně náhodou přes FB vyplňto.cz a je fajn narazit na stránky někoho, kdo studoval stejnou (ne až tak známou) školu +- ve stejné době a kdo se snaží pro ostatní něco nezištně udělat.. taky mám na svém webu nějaké ty studijní materiály apod. ale určitě ne tolik a takhle dobře strukturované..

  2. Moc se mi líbí Vaše stránky, člověk se tu dozví spoustu užitečných inforamcí a hlavně je skvělé, že je to psané normálním srozumitelným jazykem. Mám na Vás, ale malou prosbu. Již se totiž dají citace dělat pomocí křížových odkazů, takže po seřazení dle abecedy se v textu čísílka samy přepíšou – což je skvělé. Nemohla byste se dát návod jak na to? Nemůžu na to příjít. Moc děkuji.

Napsat komentář